OBECNA REKRUTACJA: Radca Prawny/ Adwokat w zespole M&A

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Radca Prawny/ Adwokat w zespole M&A

Opis stanowiska:

  • doradztwo prawne klientom kancelarii w zakresie prawa korporacyjnego, nieruchomości oraz rynków kapitałowych;
  • kompleksowa obsługa prawna transakcji typu M&A, w tym koordynacja procesów due diligence, przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej;
  • nawiązywanie i rozwijanie relacji z klientem.

 Nasze wymagania:

  • co najmniej dwuletnie udokumentowane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej w zakresie obsługi transakcji M&A;
  • bardzo dobra znajomość prawa spółek handlowych, prawa cywilnego, prawa nieruchomości oraz prawa rynku kapitałowego;
  • uprawnienia zawodowe – ukończona aplikacja radcowska lub adwokacka;
  • umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie oraz pod presją czasu, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań;
  • zaangażowanie, zdolność do samodzielnego działania; bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu;
  • chęć doskonalenia własnych umiejętności i systematycznego poszerzania wiedzy;
  • biegła praktyczna znajomość języka angielskiego (min. poziom C1) oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

 Kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej Kancelarii, w przyjaznym i dynamicznym zespole;
  • samodzielność w pracy nad poszczególnymi etapami projektów;
  • możliwość poszerzania doświadczenia i wiedzy merytorycznej z wielu dziedzin prawa wraz z możliwością wyboru specjalizacji;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach dla prestiżowych klientów polskich i międzynarodowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie Starszy Prawnik/ Senior Associate